4 день


12 грудня 2019 року

ТРЕНІНГ
Проблема: «Компоненти успішної реалізації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти»

Місце проведення: Комунальний заклад «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради Кіровоградської області

Дата проведення: 12 грудня 2019 року

пари
Години роботи
Тема заняття
К-ть годин
Прізвище
викладача
Л
П
1.
09.00-09.40

1
Бражнікова Т.О.
2.
09.40-10.20

1
Бражнікова Т.О.
3.
10.30-11.10

1



Бражнікова Т.О.
4.
11.10-11.50

Моніторинг стану розвитку учня та його навчальних досягнень

1
Бражнікова Т.О.
5.
12.30-14.50

2
Кірішко Л.М.
 
Робота з документами щодо організації 
та впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти   
Комунальний заклад "Петрівське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" 
Олеся Царук, вчитель інформатики та технології.

10 коментарів:

  1. Відзначу, що четвертий день методичної декади був надзвичайно продуктивним, плідним і результативним. Учасники тренінгу отримали не тільки теоретичне обгрунтування питання організації та впровадження інклюзивного навчання, а й перевірили і продукували їх на практиці. Працюючи в групах над завданнями тренінгу, удосконалили свої вміння створення психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з ООП, адаптації педагогічних технологій до її особливостей. У вправі "Очікування" поставила мету "ЯСНОСТІ". Результат - "ПРОСВІТЛЕННЯ". Дякую!

    ВідповістиВидалити
  2. Щиро вдячна тренерам за цікавий та продуктивний тренінг. В першу чергу, даний тренінг став для мене зарядом позитивних емоцій, новим досвідом та самовдосконаленням. Я отримала лише позитивні емоції, відповіді на свої запитання. Найбільше сподобалась привітна, невимушена атмосфера. Почула багато цікавих ідей для втілення подальших планів . Тренінг був викладений в доступній формі, цікаво та розгорнуто, наведені тренерами приклади давали змогу глибоко зрозуміти всю серйозність та складність інклюзивної освіти. Враження незабутні. Окрема подяка тренерам: весь матеріал був поданий в цікавій динамічній формі, дуже професійно та доступно! Тренери знавці своєї справи. Виникає велике бажання відвідувати тренінги ще багато разів. Також обов'язково будемо рекомендувати освітнім установам та закладам району Ваші тренінги

    ВідповістиВидалити
  3. Хочу подякувати тренерам за четвертий день адресної методичної декади, що пройшов на базі КЗ «Петрівське НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія». Тренери Людмила Кірішко та Тетяна Бражнікова провели змістовний, практичний, доступний тренінг. Учасники тренінгу поповнили не тільки теоретичні знання із впровадження інклюзивного навчання, а й змогли свої знання перевірити на практиці. Працюючи в групах створювали психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з ООП, адаптацію та модифікацію педагогічних технологій, навчальних матеріалів відповідно до нозологій та багато інших цікавих практичних вправ. Дуже вдячна! Тренерам бажаю подальших успіхів, удачі, творчості.

    ВідповістиВидалити
  4. Відвідавши тренінг одразу хочеться сказати Величезне дякую за надану можливість участі в ньому. Тренінг був цікавий, корисний, необхідний. Вся інфомрація, котра отримана на тренінгу є вкрай важливою.
    Перевагою тренінгу є методика його подання – це не просто “суха теорія” та потік незрозумілої інформації, а інформація доступною мовою. Це подана інформація через вивичення в першу чергу себе та своєї поведінки. Тренінг надав можливість побачити як ти дієш в певних ситуаціях, відчути, що ти робиш і чому, як ти мислиш, і головне як це можна змінити в кращу сторону. Це ідеальне самовдосконалення , самопізнання і поштовх до подальшої роботи. Це бажання і далі розвиватись і вчитись навіть після заверешння тренінгу. Тренінг дав можливість зрозуміти як і себе, так і інших, відчувати поведінку та помисли інших. За допомогою методик тренінгу є можливість налагодити стосунки в різних сферах, досягнути гармонії як з собою, так і з оточуючими, вирішувати питання з найменшими для всіх втратами, уникати конфліктів, з розумінням відноситись до думки та вчинків інших.
    Щиро вдячна за його проведення і прекрасний досвід.
    Тамара Гребеневич

    ВідповістиВидалити
  5. Хочу висловити вдячність методистам за цікавий і пізнавальний тренінг. Ті знання, які отримала є важливими та необхідними у моїй професійнійдіяльності. Для себе особисто взяла приклади практичних вправ у роботі з педагогічними працівниками, які працюють в інклюзивних класах та конкретні рекомендації при корекції поведінки дітей з ООП.Велике дякую!

    ВідповістиВидалити
  6. Тренінг - інформативний вид роботи, який охоплює різні напрямки поданої проблеми. Інклюзія - проблема, яка є актуальною у наш час. Спеціалісти КОІППО ознайомили з основними поняттями, категоріями даної теми, використовуючи різні форми і методи роботи. Ми проаналізували особистість інклюзивного учня з різних позицій. Єдине, що хотілось - практична складова з рекомендаціями у поводженні чи заспокоєнні інклюзивної дитини.
    В загальному. приємна і продуктивна атмосфера. Висловлюю велику вдячність організаторам!!!

    ВідповістиВидалити
  7. Робота в інклюзивному класі для мене є новою. Тому вдячна методистам центру менеджменту за фахову методичну допомогу в організації інклюзивного навчання, надані рекомендації щодо проведення корекційно-розвиткових занять, як адаптувати навчальні програми і педагогічні технології. Дякую за приємне спілкування!

    ВідповістиВидалити
  8. Дякую Людмилі Миколаївні за надіслані матеріали (аналіз уроку).

    ВідповістиВидалити
  9. Тренінг проведено якісно, продуктивно і позитивно! Мала можливість поглибити свої знання з означеної проблеми та отримати заряд позитиву від тренерів і колег. Майстерність тренерів зростає з кожним новим заняттям. Дякую!

    ВідповістиВидалити
  10. Дякую тренерам та організаторам тренінгу за отриманий досвід, за спілкування з колегами. Найбільше сподобалося послухати досвід колег із теми "Моделювання корекційно-розвиткового заняття для учня з особливими освітніми потребами". Теоретичний матеріал зразу ж закріплювали на практиці. Отримала багато знань та позитивних емоцій.

    ВідповістиВидалити

Загальна кількість переглядів сторінки